Adres

Alsancak: Can Yücel Sk. No:5, Alsancak/İzmir
Bornova: Kazımdirik Mh. Kurtuluş Cd. No:29, Bornova / İzmir

Alsancak Butik Otel

Alsancak Butik Otel

Viva La Vita Alsancak Butik Otel denildiğinde akla ilk gelen otellerden biridir. Alsancak Butik Otel kalitesi ile herkesin aklında kalan bir oteldir. Alsancak Butik Otel mimarisi ve dekorasyonu ile sizin rahat edebilmeniz için hazırlanmış bir oteldir. Alsancak Butik Otel sade, minimalist ve kullanışlı odalarıyla her kesimden insana hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

Alsancak Butik Otel merkezi bir konumda ve birçok noktaya yürüme mesafesindedir. Alsancak Butik Otelde kaldığınız sürece gün içerisinde istediğiniz zaman sahile yürüyerek inip deniz boyunca yürüyüşler yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde Alsancağın renkli gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz.

Alsancak renkli sokaklarıyla, kordon boyunca uzanan balık lokantaları ve barlarıyla, şık mağazaları ve yeşillik alanlarıyla her insanın zevkine hitap edecek bir yerdir. Alsancak butik otelimiz bu bölgede size istediğiniz hizmeti sağlayarak iyi bir tatil deneyimi kazanmanızı sağlar.

Müşterilerimizin gelip kaldığı ve memnun olduğu istekleri doğrultusunda herşeyin onlara sunulduğu otelimizde sizleri ağırlamak bizim görevimizdir. Alsancak Butik Otelimizde bunları yaparken de önceliğimiz her zaman kalitedir çünkü sizlerin sıkıntısız bir şekilde konaklamanızı sağlayabilmek bizim için önemlidir.