Adres

Alsancak: Can Yücel Sk. No:5, Alsancak/İzmir
Bornova: Kazımdirik Mh. Kurtuluş Cd. No:29, Bornova / İzmir

Alsancak Otel

Alsancak Otel

Alsancak Otel denildiğinde akla ilk gelen otel Viva La Vita’dır. Alsancak Otel güleryüzlü personeli ile sizleri karşılayarak otele girdiğiniz ilk andan itibaren güven içinde hissetmenizi sağlar.Alsancak Otel de personellerimiz her zaman sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmetinizdedir.  Alsancak Otel de bizim için en önemli olan şey müşterilerimiz konforu ve odalarında rahat ve huzurlu bir ortam hissetmeleridir. Alsancak Otel de ücretsiz wifi, 7/24 açık resepsiyon, konforlu odalar, otel içinde kahvenizi içerek hayatın koşuşturmasından uzak kalabileceğiniz oturma alanları, klima ve televizyon gibi birçok farklı olanak vardır.

Alsancak Otel kendine özgü havası ve tasarımıyla birçok otelden ayrılır. Alsancak Otelde odalar şık, modern ve her insanın zevkine uygun olacak sadelikte tasarlanmıştır. Alsancak Otelde odalara girildiğinde aydınlık ve ferah görünümüyle insanların modunu yükseltir. Sizlere sunmakta olduğumuz kullanışlı olan odalarda oturma alanı ve içerinin temiz ve güzel kokmasını sağlayan oda parfümleri gibi temiz ferah kokularda bulunmaktadır.Alsanca Otelimiz her zaman temiz olmasıyla müşterilerine ferah bir görünüm sağlamaktadır böylelikle otelimiz yerli ve yabancı müşterilerimizin de dikkatini çekmektedir.

Alsancak Otel bulunduğu konum itibariyle size birçok imkanı sunmaktadır. Yürüyüş mesafesinde bulunan sahile inerek deniz kokusunu içinize çekebileceğiniz gibi renkli Alsancak sokaklarında da dolaşabilirsiniz. Geç saatlerde canlı ve kalabalık Alsancak ve sahil boyunca yürüyüşler yapabilirsiniz.

Alsancak Otel olarak sizlere yaşayabileceğiniz en iyi tatili yaşatmaktan onur duyarız.