Adres

Alsancak: Can Yücel Sk. No:5, Alsancak/İzmir
Bornova: Kazımdirik Mh. Kurtuluş Cd. No:29, Bornova / İzmir

Bornova Merkez Otelleri

Bornova Merkez Otelleri

Viva La Vita Bornova Merkez Otelleri kendine özel bir tarzı olan çeşitli içeriklere sahip insanların rahat edebileceği bir yerdir. Bornova Merkez Otellerinde personellerimiz sizlere özel hizmet vererek sizin için en konforlu ortamı hazırlamaya çalışırlar.

Peki Bornova Merkez Otellerinin diğer otellerden farkı nedir? Bulunduğu konum itibariyle insanların rahatlıkla ulaşabilmesi, çeşitli apart otel gibi yerlerden farklı bir ambiansı, kendine özgü bir havası ile kaliteli bir tatil sunuyor olması Bornova Merkez Oteli vazgeçilmez bir yer haline getirmiştir.

Bornova Butik Otelleri sadece yerli turistler tarafından değil yabancı turistler tarafından da ilgi odağı olmuştur. Bornova Merkez Otelleri dendiğinde akla bir sürü isim gelecek olsada sizin içinizi yansıtan bir otel olan Viva La Vita sıcak, samimi ve içten ortamıyla sizi kendisine çekmektedir. Bornova Merkez Otelleri size bir çok hizmet sunmaktadır bunların başında oda servisi, ücretsiz wifi, güzelyüzlü ve 7/24 hizmet veren resepsiyon, bir cafeye gitmek zorunda kalmadan otel içinde kahvenizi yudumlayabileceğiniz oturma alanları, hijyenik odalar gibi bir çok hizmet sağlamaktadır. İzmir bölgesinde kaliteli hizmet veren bornova merkez otellerinde kalarak bu hizmettten faydalanıp tatilinizi en güzel şekilde geçirebilirsiniz.

Bornova Merkez Otelleri güleryüzlü personeliyle samimi ve sıcak bir ortamda sizlere hizmet vermektedir. Bornova Merkez Otellerinde tatil keyfini yaşayabilmeniz için sizşeride otelimize bekliyoruz.