Adres

Alsancak: Can Yücel Sk. No:5, Alsancak/İzmir
Bornova: Kazımdirik Mh. Kurtuluş Cd. No:29, Bornova / İzmir

Ege Palas Otel

Ege Palas Otel

Viva La Vita Ege Palas Otel bilindiği üzere çoğunlukla olduğu konuma göre diğer otellerden farkı temiz ve bakımlı olmasıyla müşterilerin otelimiz hakkındaki görüşleri ortalamanın üstündedir. Gelen bütün misafirlerimize konforlu odalarımızda kaliteli bir himet sunmaktayız. Ege Palas Otel fiyat itibariyle birçok otele göre her bütçeye uygun ve verdiği hizmetler ile aldığı paranın hakkını veren bir oteldir.

Ege Palas Otel de konaklama yaptığınız sürece aldığınız hizmetten her zaman mennun kalacağınızı söyleyebiliriz. Ege Palas Otel de müşterilerimiz için her zaman size hizmet verecek personelimiz ve sessiz sakin bir ortamda kahvenizi yudumlarken güne başlayabileceğiniz oturma alanlarımız mevcuttur. Ege Palas Otel de bazı hizmetleri size sunamasak bile gereken ihtiyaçlarınız size temin edilebilir.

Ege Palas Otel de sakin bir tatilin tadını çıkarmak isteyen müşterilerimiz için huzurlu bir ortam sunan otelimiz, balayı çiftleri  aileler ve çiftler için ideal bir tatil yeridir. Ege Palas Otelimiz müşterilerinin konforunu düşünmekte olup onlar için tüm imkanları sunmaktadır. Ege Palas Otel güler yüzlü personel karşılaması ve hizmetiyle sizlere sıcak ve samimi bir ortam yaşatarak tatil deneyiminizi en iyi hale getirir.