Adres

Alsancak: Can Yücel Sk. No:5, Alsancak/İzmir
Bornova: Kazımdirik Mh. Kurtuluş Cd. No:29, Bornova / İzmir

Kordon Otel Alsancak

Kordon Otel Alsancak

Kordon Otel Alsancak dendiğinde akla ilk gele otellerden birisi de Viva La Vita otelidir. Viva La Vita Kordon Otel Alsancak konusunda kalite ve verdiği hizmetlerle önde gelen otel isimlerinden birisidir.

Kordon Otel Alsancakta otelimiz sizlerin rahatça kalabilmeniz için dizayn edilmiş odalarında bulunan konforlu yataklar sayesinde yatağınızda dinlenerek günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Kordon Otel Alsancakta otelimizde şehrin canlılığını ve sakinliğini bir arada tadacağınız bir deneyim yaşamış olursunuz.

Kordon Otel Alsancakta otelimizde sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacak tüm hizmetler bulunmaktadır. Kordon Otel Alsancakta otelimiz bulunduğu konum itibariyle şehrin önemli noktalarına ve gezebileceğiniz birçok mekana yakın olmaktadır. Kordon Otel Alsancakta otelimiz sahile yürüme mesafesinde olup sahilde temiz bir hava alabilir ve ayrıca bisiklet sürme gibi aktivitelerde yapabilirsiniz.

Kordon Otel Alsancakta böyle güzel ve ferah bir ortam içinde sizlere kalitemizden ödün vermeyerek hizmet sağlıyoruz. Kordon Otel Alsancakta otelimizde konaklayan müşterilerimizin ihtiyaçları ön planda tutarak bu ihtiyaçları önceliğimiz bilerek hizmet sağlıyoruz. Kordon Otel Alsancakta sizlere güler yüzlü personelimizle birlikte unutulmayacak bir tatil imkanı sunuyoruz.